از عشق تا دیوانگی راهی نیست

هنوز دخترك در را كاملاً باز نكرده بود كه زن ميانسالي شيون‌كنان در را هول داد و رو به دخترك فرياد زد: «بي‌غيرت، بي‌شرف، حرام‌لقمه … زندگي و آبرويش را تباه كردي بس نبود كه جانش را هم گرفتي؟! كم زير بال و پرت را گرفت و به تو محبت كرد كه نگذاشتي اين آخر عمري با عزت و آبرو زندگي كند و روسياه عام و خاصش كردي؟!
موجود
14,500 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

همه‌چيز از آن روز برفي شروع شد. همان روز برفي كه از شدت سوز سرما تا مغز استخوان آدم يخ مي‌زد.

اين آخرين مأموريت بود. اين جواز فوت را هم كه صادر مي‌كردم مي‌شد برگردم خانه و يك استكان چاي داغ بخورم. حتي مي‌توانستم يك غذاي گرم مثل سوپ يا خوراك لوبيا بار بگذارم و منتظر بمانم تا ليلا از بيمارستان و از سر كارش برگردد خانه و با لب‌ولوچه‌ي آويزان بنشيند كنار من و معجون انرژي‌بخشي را كه پخته‌ام مزه‌مزه كند.

اين عادت من بود، هميشه روزهاي سرد و برفي يا آش مي‌پختم يا سوپ يا لوبيا… اين عادت را از خانم‌جان، مادر خدا بيامرزم به ارث برده بودم. واي كه چقدر هم عادت لذيذي بود به‌خصوص اگر صداي قاشق كسي كه دوستش داري با صداي قاشقت همنوا مي‌شد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70008
شابک : 9789642365043
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : از عشق تا دیوانگی راهی نیست
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 319
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها