کجای تقدیر منی

زمستان امسال تهران مثل سال‌های قبل نبود. سرمای خشک بدون برف، تمام مردم را در حسرت یک برف زمستانی باقی گذاشت! حال و هوای تهران بیشتر به یک پاییز سرد و خشک شبیه بود تا زمستان. 
نا موجود
25,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

دانه‌های برف ریزتر و تندتر از قبل شده بود. آرش بلند شد و پرده‌ای را كه به تراس مشرف بود كنار زد تا شاید ریزش دانه‌های برف، كمی حال و هوایشان را عوض كند گرچه برای خودش چندان جذابیتی نداشت این سال‌ها در كانادا، آن‌قدر برف دیده بود كه اشباع شده بود.

دلش گرفته بود. باید به كانادا برمی‌گشت. از تمام مرخصی‌اش برای مراسم تنها خواهرش استفاده كرده بود. می‌دانست كه همه به او احتیاج دارند اما چاره‌ای نداشت و باید می‌رفت.

دوباره برگشت و روی راحتی نشست. برای همه نگران بود. برای پدر و مادرش و به‌خصوص تنها پسر خواهرش، كه فقط هجده سال داشت، كامبیز بیشتر از بقیه افسرده به نظر می‌رسید. از وقتی كه مراسم مادرش تمام شده بود، دیگر قدم به خانه‌ی پدری نگذاشته بود. نمی‌توانست حتی به آن خانه فكر كند.

آرش خطاب به كامی گفت: برنامه‌ی تو چیه كامی؟

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70038
شابک : 9789642364312
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : کجای تقدیر منی؟!
نویسنده (ها) : مژگان بهمنی
قطع : رقعی
صفحات : 527
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها