سرسختی در زمین پول آفرینی

رابینز بار دیگر کتابی را به‌شیوه‌ای حیرت‌انگیز نوشته است که هم برای بازیکنان تازه‌کار عرصه‌ی پول‌آفرینی و هم برای ماهرترین سوارکاران این رشته‌ تأثیرگذار و دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد. ( استیو فوربس )
موجود
37,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده است تا اطلاعاتی مفید و ارزنده را در اختیار شما قرار دهد. نویسنده‌ی کتاب به‌راستی باور دارد این اطلاعات بسیار دقیق و کاربردی هستند. از سوی دیگر، بهتر است بدانید نویسنده و ناشر کتاب هرگز توصیه‌ای شخصی را دراین‌باره پیشنهاد نمی‌کنند که کدام سبد سرمایه‌گذاری برای شما مناسب‌تر است یا نیازهای ویژه‌ی شما را پوشش می‌دهد. به‌علاوه، نویسنده و ناشر کتاب هرگز توصیه‌ای ویژه را به‌صورت تبلیغی درباره‌ی گونه‌ای سرمایه‌گذاری معین یا دیگر خدمات مالی همچون مسایل حقوقی یا حسابرسی مطرح نمی‌کنند. اگر کسی به کمک کارشناسانه در زمینه‌هایی همچون سرمایه‌گذاری، امور حقوقی یا حسابرسی نیاز داشته باشد؛ خودش باید بکوشد خدمات حرفه‌ای و مناسب را در این زمینه بیابد. البته اطلاعات این کتاب ممکن است دراین‌باره بسیار مفید و مؤثر باشند. اطلاعات مطرح‌شده در این کتاب از دوره‌های زمانی متفاوت گردآوری شده‌اند. پیامدهای گذشته هرگز عملکرد آینده را تضمین نمی‌کنند. به‌علاوه، اطلاعات کاربردی، به‌همراه قانون‌های حقوقی و بسیاری از مسایل دیگر، با گذشت زمان تغییر می‌کنند. چنین تغییری ممکن است به‌تدریج به تغییریافتن بعضی اطلاعات موجود در این کتاب نیز بینجامد. این کتاب فقط و فقط اطلاعاتی تاریخی و البته ارزنده را در اختیارتان می‌گذارد تا اصولی بنیادین و زیربنایی را در عرصه‌ی مالی به شما نشان دهد. به‌علاوه، چنین کتابی قرار نیست شالوده‌ی همه‌ی تصمیم‌های شما را تشکیل دهد؛ به‌منزله‌ی مشاور ویژه‌ی شما در سرمایه‌گذاری‌های زندگی‌تان عمل کند یا خرید و فروش سهامی ویژه را به شما توصیه کند. فقط ممکن است در یک اطلاعیه به شما پیشنهاد شود که کدام سهام ویژه را بخرید یا بفروشید. البته، شما باز هم، قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری‌کردن یا هزینه‌کردن پول، باید چنین اطلاعیه‌ای را با دقت بخوانید و به آن توجه داشته باشید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10474
شابک : 978-964-236-865-5
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : سرسختی در زمینه پول آفرینی
نویسنده (ها) : آنتونی رابینز
مترجم (ها) : سیما فرجی
قطع : رقعی
صفحات : 440
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها