برو

برو تا هرچه بیشتر اعتماد به نفس به دست آوری
موجود
13,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

دورانی که زنان ضعیف، خاشعانه و متواضعانه پشت صحنه قرار می‌گرفتند، گذشت... مدت‌هاست که گذشته است.

ما در مرکز و کانون همه چیز قرار دادیم، مهارت‌ها و خدمت‌رسانی‌‌هایمان زیاد است، با وجود این هنوز به گونه‌ای موذیانه مثل موش خود را پنهان می‌کنیم، ازاین‌رو مبحث «اعتمادبه‌نفس» و «اطمینان خاطر» هنوز هم موضوع داغ ماست:

از اینکه بخواهیم علایق خود را به‌وضوح نشان دهیم به‌راحتی دچار تردید و ناامیدی می‌شویم و مدام احساس گناه می‌کنیم. برایمان بسیار سخت است خدمات خود را به رسمیت بشناسیم، مرزها را بشکنیم، نه بگوییم و آشکارا در مجامع عمومی آن که هستیم ظاهر شویم. ما رمزهایی را که مردان بدان‌ها وقوف دارند، به‌درستی نمی‌شناسیم تا به وسیله آن‌ها بتوانیم با لباس‌ پوشیدن، زبان رفتار و طرز صحبت و کلام خود «اعتمادبه‌نفس» و «اطمینان خاطر» خود را به‌وضوح در معرض دید همگان قرار دهیم.

اما دیگر همه چیز تمام شده است:

اوا وِلُدارک دانش فنی را که ما از آن بهره کمی برده‌ایم، در تمام زمینه‌ها به ما عرضه کرده است؛ یعنی افکار، عمل، زبان، طرز برخورد و محافظت و دفاع از خود.

بدین‌طریق شما ارزش واقعی خود را کشف می‌کنید، طرز تفکرهای کهنه، تکراری و دیکته‌شده را کنار می‌گذارید و عوامل خراب‌کار ذهنتان را نابود می‌کنید. شما از امروز به بعد با اعتمادبه‌نفس کامل و اطمینان خاطر در طول و عرض زندگی به‌طور شایسته می‌درخشید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20161
شابک : 978-964-236-873-0
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : برو
نویسنده (ها) : اوا ولدارک
مترجم (ها) : فرحناز میرقمی زاده
قطع : رقعی
صفحات : 152
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها