از کوتهی توست که دیوار باند است

از کوتهی توست که دیوار بلند است

اثري كه پيش روي شماست، مجموعه‌اي از حكايت‌ها، جملات و اشعار الهام‌بخشي است كه نگارنده در طول سال‌ها مطالعه و تحقيق در دنياي زيبا و شگفت‌انگيز موفقيت با آن‌ها آشنا شده است و به سبب ارزش و اهميت والايي كه دارند آن‌ها را گردآوري كرده است.  کتاب از کوتهی توست که دیوار بلند است مجموعه حکایاتی است که توسط سعید گل محمدی جمع‌آوری شده است.
موجود
19,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

درواقع، بازتاباندن نور به تاریک‌ترین نقاط اطرافم، بازی روزانه‌ي من شده بود. آینه را نگه داشتم و در دوران بعدی زندگی نیز هر وقت که بیکار می‌شدم آن را از جیبم درمی‌آوردم و به بازی همیشگی خود ادامه می‌دادم. بزرگ که شدم دریافتم این کار یک بازی کودکانه نبود، بلکه استعاره‌ای بر کارهایی بود که احتمال داشت بتوانم با زندگی خود انجام دهم. بعدها دریافتم که من، خود نور و یا منبع آن نیستم، بلکه نور و به عبارت دیگر، حقیقت، درک و دانش جایی دیگر است و تنها در صورتی تاریک‌ترین نقاط عالم را نورانی خواهد کرد که من بازتابش دهم.

من تکه‌ای از آینه‌ای هستم که از طرح و شکل واقعی آن اطلاع چندان درستی ندارم. با وجود این، هرچه که هستم، می‌توانم نور را به تاریک‌ترین نقاط عالم، به سیاه‌ترین نقاط قلوب انسان‌ها منعکس کنم و سبب تغییر بعضی چیزها در برخی از انسان‌ها گردم. شاید دیگران نیز متوجه این کار شوند و همین کار را انجام دهند. به‌طور دقيق این همان چیزی است که من به دنبال آن هستم. این معنی زندگی من است.»

بعد از پايان درس، آینه را به دقت دوباره بر دست گرفت و به کمک ستونی از نور آفتاب که از پنجره به داخل سالن می‌تابید، پرتوی از آن را به صورتم و به دست‌هایم که روی بازوی صندلی به هم گره خورده بودند، تاباند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20021
شابک : 978-964-236-457-2
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : از کوتهی توست که دیوار بلند است
نویسنده (ها) : سعید گل‌محمدی
قطع : رقعی
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ ششم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها