فراتر از سفر کرده ی بی جاده

هدف نویسنده از نگارش کتاب حاضر این است که «از تمایل شدید به ساده كردن هر موضوعی، جستجو برای فرمول‌ها و پاسخ‌های ساده صرف‌نظر كنید و شروع كنید به چند بُعدی فكر كردن، تا از رازها و ضد و نقیض‌های زندگی لذت ببرید، نه اینكه از علت‌ها و نتایج چندگانه كه در هر تجربه‌ای ذاتی است، وحشت كنید ـ و تحسین كنید این حقیقت را كه زندگی پیچیده است.»
موجود
15,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بخشی از کتاب:

وقتی از بهشت اخراج شدیم، برای همیشه اخراج شدیم. ما هرگز نمی‌توانیم به باغ عدن بازگردیم. اگر داستان را به یاد آورید، می‌گوید كه فرشتگان مقرب و یك شمشیر آتشین راه باغ عدن را سد كرده‌اند. ما نمی‌توانیم به عقب بازگردیم. تنها می‌توانیم رو به جلو حركت كنیم.
بازگشت به باغ عدن مانند كوشش برای بازگشت به رحم مادر و نیز به دوران نوزادی خواهد بود. چون نمی‌توانیم به رحم مادر یا دوران نوزادی خود برگردیم، باید بزرگ شویم. تنها راه ما به طرف جلو از میان برهوت زندگی است كه می‌توانیم راه خود را با درد از روی زمین خشكیده و بی‌حاصل به طرف سطوح عیمق‌تر آگاهی بسازیم.
این حقیقتی بسیار مهم است چون مقدار زیادی از آسیب روانی بشر، شامل استفاده‌ی نابجا از مواد مخدر، به موجب تلاش در جهت بازگشت به باغ عدن به وجود می‌آید. ما در مهمانی‌ها ضرورت نوشیدن را حس می‌كنیم تا از خودآگاهی ما بكاهد و خجالتی بودن خود را كاهش دهیم. آیا این كار مؤثر است؟ و اگر به مقدار مناسب ماری‌جوانا، كوكائین یا تركیباتی از آن‌ها را مصرف كنیم، ممكن است به‌مدت چند دقیقه یا چند ساعت به‌طور موقت حس از دست داده‌ی یگانگی با دنیا را به دست آوریم و شاید آن حس گرم و مطبوع یكی بودن با طبیعت را بار دیگر تجربه كنیم. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10293
شابک : 978-964-236-367-4
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : فراتر از سفر کرده ی بی جاده
نویسنده (ها) : دکتر ام. اسکات پک
مترجم (ها) : اعظم عزیزی
قطع : رقعی
صفحات : 316
تاریخ چاپ : سال 1393
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها