صبح جادویی

شش عادتی که قبل از ساعت هشت صبح زندگی شما را دگرگون می‌کند.

ادامه مطلبShow less
249,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10646
دوست داشتن6
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

هال الرود نابغه است و کتاب او، صبح جادویی، در زندگی من 

جادو کرده است.

من از سال 1973، زمانی‌که اولین آموزش ای‌اس‌تی خود را انجام دادم و با دنیایی از احتمالات جدید رو‌به‌رو شدم، عضوی از جنبش پیشرفت فردی توانایی‌های بالقوه انسان‌ها بودم. از آن زمان، ادیان، ادعیه، مراقبه، یوگا، تلقین، تجسم فکری و ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی زبانی) را مطالعه کرده‌ام. من روی آتش راه رفته‌ام و سایر نظریات غیرمعمول را بررسی کرده‌ام که بعضی از آن‌ها به‌قدری ناشناخته‌اند که نیازی به بردن نامشان نیست.

کاری که هال با کلمه «خواستن»  انجام داده، این است که او بهترین شیوه‌هایی را که طی قرونِ خودآگاهی انسان توسعه یافته است در نظر گرفته و بهترینِ آن‌ها را در قالب یک مراسم صبحگاهی روزانه خلاصه کرده است؛ مراسمی که درحال‌حاضر به بخشی از برنامه روزانه من تبدیل شده است.

بسیاری از مردم روزانه یک بخش از «خواستن» را انجام می‌دهند؛ برای مثال، خیلی از مردم قسمت «و» را که مخفف ورزش است، هر روز صبح انجام می‌دهند. بعضی دیگر «س» سکوت یا همان مدیتیشن را انجام می‌دهند، یا «ن» نوشتن که همان ثبت وقایع هر روز صبح است. اما تا زمانی‌که هال «خواستن» را به یک مجموعه تبدیل نکرد، هیچ‌کس همه این شش «بهترین شیوۀ» باستانی را صبح‌ها انجام نمی‌داد.

صبح جادویی برای کسانی که خیلی پرمشغله و موفق‌اند، عالی است. هر صبح، قبل از اینکه روزم را شروع کنم، انجام دادن «خواستن» برای من شبیه رساندن سوخت موشک به بدن، ذهن و روحم است.

به قول پدر پولدارم، «همیشه می‌توانم یک دلار دیگر درآورم، اما نمی‌توانم یک روز رفته را دوباره زندگی کنم». اگر می‌خواهید از هر روز زندگی‌تان بیشترین استفاده را ببرید، صبح جادویی را بخوانید.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر بی‌پول

هر چند وقت یک‌بار، کتابی می‌خوانید که نگاهتان را به زندگی عوض می‌کند. اما به‌ندرت کتابی را پیدا خواهید کرد که نحوه زندگی کردن شما را عوض کند. صبح جادویی سریع‌تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید، هر دوی این کارها را انجام می‌دهد.

تیم سندرز، مدیر سابق ارشد فروش کمپانی یاهو،

نویسنده پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز: عامل دوست‌داشتنی بودن

خواندن صبح جادویی مانند این است که به خودتان هدیه هر روز بیدار شدن برای استفاده از همه ظرفیت خود را بدهید. زمان آن رسیده است که به تعویق انداختن ساخت آن زندگی‌ای‌ را که می‌خواهید و لیاقتش را دارید، متوقف کنید. این کتاب را بخوانید تا متوجه شوید چگونه می‌توانید.

دکتر ایوان میسنر، مؤسس و رئیس بی‌ان‌آی،

هال الرود چیزی بیشتر از انگیزه‌دهنده است. او داستان فوق‌العاده خودش را به درس‌هایی تبدیل کرده است که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها معجزه خودتان را خلق کنید.

جفری گیتومر، نویسنده پرفروش‌ترین

 کتاب نیویورک تایمز: رساله فروش

صبح جادویی همان چیزی است که می‌تواند تغییراتی سریع و اساسی در همه بخش‌های زندگی شما ایجاد کند. اگر می‌خواهید همین الان زندگی‌تان را بهبود ببخشید، پیشنهاد می‌کنم به‌سرعت این کتاب را بخوانید.

رودی روتیگر، بازیکن تیم فوتبال نوتردام 

و الهام‌بخش فیلم پرفروش «رودی»

من همیشه آدم شب‌زنده‌داری بودم: بنابراین حتی فکر ایجاد برنامه صبحگاهی را نداشتم و برایم جذابیتی نداشت. اوضاع با همان برنامه هم خوب پیش می‌رفت، پس چرا باید سری را که درد نمی‌کرد، دستمال ببندم؟ اما مدام می‌شنیدم که چقدر برنامه صبحگاهی دیگران در موفقیتشان، احوالاتشان و زندگی‌شان مؤثر بوده است؛ بنابراین به خودم قول دادم که یک فرصت به صبح جادویی بدهم. اکنون سه هفته است که برنامه صبح جادویی را انجام می‌دهم و همین حالا هم تغییراتی عظیم در تمرکزم، حالم و میزان کاری‌ می‌بینم که در روز می‌توانم انجام دهم.

پت فلین، نویسنده بیا برویم و مجری پادکست رتبه اول درآمد منفعل هوشمندانه،

هیچ‌وقت گمان نمی‌کردم این حرف را درباره «کتاب صبحگاهی» بزنم، اما صبح جادویی زندگی من را متحول کرد. بله، درست متوجه شدید. سال‌ها به خودم می‌گفتم: « من آدم سحرخیزی نیستم» و این حرف تا حد زیادی حقیقت داشت. درحقیقت، یکی از دلایل اینکه می‌خواستم کارآفرین شوم، تمایلم به خوابیدن بدون کوک کردن ساعت بود. نه به بیدار شدن در تاریکی! می‌خواستم هر زمانی‌که دوست داشتم بیدار شوم. زمانی‌که شروع به خواندن این کتاب کردم، کنجکاو بودم ببینم آیا می‌تواند داستان و دلیل محکم من را زیر پا بگذارد یا نه و خب، توانست! بعد از خواندن این کتاب، من حقیقتاً شروع به بیدار شدن ساعت چهار صبح و رفتن به باشگاه کردم. بله، درست متوجه شدید، ساعت چهار صبح! درنتیجه، روزهایم بسیار پربارتر شده‌اند و آشکارا می‌بینم که پیوسته در حال تغییر هستم. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم بتوانم یکی از آن انسان‌های عجیب باشم که ساعت چهار صبح بیدار می‌شوند. اکنون یکی از همان آدم‌های عجیب هستم. پنج‌بار در هفته و بیشتر اوقات بدون زنگ ساعت، این کار را انجام می‌دهم.

ام‌جی دمارکو، رئیس سابق Limos.com و نویسنده 

کتاب پرفروش لاین سرعت میلیونر شدن،

به‌عنوان سخنران، نویسنده و مشاور بازاریابی تجاری، می‌بینم یکی از بزرگ‌ترین عواملی که مردم را از دست یافتن به موفقیت باز می‌دارد، این نیست که نمی‌دانند چه باید بکنند، بلکه پیدا کردن زمان و انگیزه برای انجام دادن آن کاری است که می‌دانند باید انجامش دهند. هال الرود این مشکل را به‌معنای حقیقی کلمه حل کرده است. هرچقدر هم که پرمشغله باشید، صبح جادویی فرصت و انگیزه‌ای را که برای محقق کردن موفقیت به آن نیاز دارید، به شما می‌دهد. خواندن این کتاب را به‌شدت توصیه می‌کنم.

جیمز مالینچاک، شرکت‌کننده برنامه تلویزیونی معروف «میلیونر محرمانه» و از نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح دانشجویان و بنیان‌گذار www.MillionaireSpeakerSecrets.com

در ابتدا فکر می‌کردم هال عقلش را از دست داده است. چرا باید کسی به‌طور مرتب این‌قدر زود از خواب بیدار شود؟!؟! باورش برایم سخت بود ... تا خودم امتحانش کردم. وقتی ترفند‌های هال را اجرا کردم، متوجه تحولی فوری در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود شدم. صبح جادویی به شما نشان خواهد داد چگونه، بدون در نظر گرفتن گذشته‌تان، کنترل زندگی خود را در دست بگیرید. به‌شدت خواندنش را توصیه می‌کنم.

جاش شیپ، مجری تلویزیون، نویسنده و متخصص رفتارشناسی نوجوانان،

خواندن اولین کتاب هال، رودررو شدن با زندگی، زندگی هر روز من را به کلی تغییر داد و من با حوصله فراوان، منتظر کتاب بعدی‌اش بودم. فقط می‌توانم این را بگویم که صبح جادویی قطعاً ارزش صبر کردن را داشت. هال برنامه کلی خلق موفقیت، شادی و شکوفایی را که شاید از دستمان رفته باشد، به ما می‌دهد و آن‌قدر ساده‌اش کرده است که فارغ از شرایط، هرکسی می‌تواند زندگی‌اش را با استفاده از این برنامه زیرورو کند.

 دبرا پونمان، از نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح قهرمان امریکایی و بنیان‌گذار شرکت Yes to Success،

صبح جادویی حقیقتاً زندگی من را عوض کرد. به من اجازه داد به تمام قوای خود دست پیدا کنم و درنهایت، مرا به مسیری از یک آگاهی فراگیر راهنمایی کرد؛ مسیری که همچنان فرصت‌ها و توانایی‌های تازه‌ای را برایم نمایان می‌کند.

نیک کندرا، کارگردان فیلم «زیرک، زیباترین فیلم دنیا»

بعد از کتاب «چهار ساعت کار در هفته»، صبح جادویی متحول‌کننده‌ترین کتاب تاریخ است. خود هال عادت‌هایی را که می‌آموزد، زندگی می‌کند و نفس می‌کشد. این کتاب به شما نشان می‌دهد چگونه سطح زندگی و شغلتان را بالا ببرید.

برد ویمرت، مدیر شرکت Easy Pay Direct

اگر آماده این هستید که متوسط بودن را کنار بگذارید و از نیروی بالقوه‌تان نهایت استفاده را ببرید، این کتاب ساده و صریح را بخوانید. صبح جادویی به شما کلیدی می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن، قفل قدرت فردی خودتان را بگشایید و از توانایی‌هایی بهره ببرید که یک انسان معمولی را به انسانی فوق‌العاده تبدیل می‌کند.

گیل لین گودوین، مؤسس سایت InspireMeToday.com،

صبح جادویی حقیقتاً همان کتابی است که زندگی انسان را دگرگون می‌کند. خواندن این کتاب را به همه اعضای انجمن مربیان خودم پیشنهاد می‌کنم. تضمین دهم این کتاب، برای شما سرنوشت‌ساز خواهد بود.

پیتر ووگد، نویسنده کتاب پرفروش شش ماه برای رسیدن به شش رقم،

فهرست

 • نتایج و داستان‌های موفقیت صبح جادویی
 • یادداشتی برای خواننده
 • یک دعوت مخصوص
 • پیشگفتار
 • 1. وقت آن است که با تمام قوا از خواب بیدار شوید
 • 2. سرآغاز صبح جادویی: تولدی از دل ناامیدی
 • 3. بررسی حقیقت جامعه نودوپنج درصدی
 • 4. چرا امروز صبح از خواب برخاستید؟
 • 5. برنامه‌ریزی پنج مرحله‌ای برای جلوگیری از به تعویق انداختن بیداری... 
 • 6. خ.و.ا.س.ت.ن توانستن است: شش تمرین که شما را از زندگی پر از توانایی‌های... 
 • «س» برای کلمه «سکوت» است
 • «الف» برای کلمه «انتقال فکر» است
 • «ت» برای کلمه «تجسم» است
 • «و» برای کلمه «ورزش» است
 • «خ» برای کلمه «خواندن» است
 • «ن» برای کلمه «نوشتن» است
 • شخصی‌سازی برنامه خ.و.ا.س.ت.ن
 • 7. صبح جادویی شش‌دقیقه‌ای
 • 8. شخصی‌سازی صبح جادویی برای هماهنگی با سبک زندگی و رسیدن... 
 • 9. از تحمل‌ناپذیر به توقف‌ناپذیر: راز حقیقی ایجاد عادت‌هایی که زندگی... 
 • 10. چالش سی‌روزه دگرگونی زندگی صبح جادویی
 • نتیجه‌گیری
 • بگذارید امروز همان روزی باشد که به‌خاطر شخصی که می‌توانید باشید،...
 • یک دعوت مخصوص
 • یک جایزه اساسی
 • سخنان تفکربرانگیز
 • قدردانی
 • درباره نویسنده

 

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10646

مشخصات

کد کتاب
10646
شابک
978-622-220-752-6
نام کتاب
صبح جادویی
نام اصلی
The Miracle Morning
نویسنده (ها)
هال الرود
مترجم (ها)
فاطمه کریمی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
260
تاریخ چاپ
سال 1401
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1401
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
با آرامش خاطر ثروتمند شوید با آرامش خاطر ثروتمند شوید
دوست داشتن
299,900 تومان
با خواندن این کتاب یاد می‌گیریم:  1 ذهن خود را بشناسید و زندگی خود را بگذرانید 2 درها را روی گذشته ببندید 3 نگرش ذهنی مثبت که ثروت و آرامش خاطر به‌ بار می‌آورد 4 وقتی عاری از ترس هستید، آزاد زندگی می‌کنید. 5 شما بر...
دوست داشتن
99,900 تومان
جیم ران و كریس وایدنر كه هر دو از مشاهیر برجسته‌ آموزش موفقیت و رشد فردی به‌شمار می‌روند، در كتاب دوازده ستون، ستون‌های موفقیت را در قالب داستانی جذاب و خواندنی به ما می‌آموزند. به‌طور حتم با مطالعه‌ این كتاب ارزشمند،...
دوست داشتن
دانش پول دانش پول
ناموجود
دوست داشتن
199,900 تومان
چگونه درآمدتان را افزایش دهید و ثروتمند شوید. در هر رشته علمی، به تعریف واژه‌هایی نیاز داریم که درباره مطلب مورد مطالعه و قواعد اساسی حاکم بر تئوری‌های آن به کار می‌روند. در این جلسه، برایان کمک خواهد کرد تا واژه‌های...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
با آرامش خاطر ثروتمند شوید با آرامش خاطر ثروتمند شوید
دوست داشتن
299,900 تومان
با خواندن این کتاب یاد می‌گیریم:  1 ذهن خود را بشناسید و زندگی خود را بگذرانید 2 درها را روی گذشته ببندید 3 نگرش ذهنی مثبت که ثروت و آرامش خاطر به‌ بار می‌آورد 4 وقتی عاری از ترس هستید، آزاد زندگی می‌کنید. 5 شما بر...
دوست داشتن
تجارت جهانی 100 پیشنهاد برتر فروش تجارت جهانی 100 پیشنهاد برتر فروش
دوست داشتن
169,900 تومان
این کتاب به افرادی که باید پیشنهادها و عملکردهایشان را در اختیار مافوق و زیر دستان خود قرار دهند و هم چنین به فروشندگان حرفه ای تماموقت کمک خواهد کرد و طرز کار و طرز تفکر شما را در تمام موارد و از همه مهم تر عملکرد...
دوست داشتن
بزرگ ترین راز ثروت در طول تاریخ بزرگ ترین راز ثروت در طول تاریخ
ناموجود
دوست داشتن
5,900 تومان
اگر پول مي‌خواهيد فقط مجبوريد يک کار انجام دهيد و آن کاري است که بعضي از ثروتمندترين انسان‌هاي روي زمين انجام داده‌اند و دارند انجام مي‌دهند. کاري است که در فرهنگ‌هاي متعدد باستان از آن سخن گفته شده و امروز هنوز مورد...
دوست داشتن
از انگیزش تا حرکت انگیزشی - تعالیم آموزگاران راز (۲) از انگیزش تا حرکت انگیزشی - تعالیم آموزگاران راز (۲)
دوست داشتن
59,900 تومان
«دنیس ویتلی به روشن ترین نحوممکن، تفاوت بین موفقیت‌های سطحی و خیالی و موارد معتبر را به ما نشان می‌دهد.» «دنیس ویلتی به شما می‌گوید که چطور بر موانع غلبه کنید، چطور به اعتماد به نفس برسید و چطور رویکرد عملی او برای...
دوست داشتن
کتاب خاطرات هیلاری کلینتون - آنچه اتفاق افتاد کتاب خاطرات هیلاری کلینتون - آنچه اتفاق افتاد
ناموجود
دوست داشتن
41,900 تومان
هیلاری کلینتون تمام وقایعی که سبب شد تا ترامپ به ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برسد را برای شما بیان می‌کند. او از زن بودن در دنیای سیاست و پشت پرده سیاست در آمریکا و همچنین علل شکست و موفقیت کمپین‌های انتخاباتی با...
دوست داشتن
زندگی با عشق زندگی با عشق
ناموجود
دوست داشتن
33,900 تومان
کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهید، قوانین زنگی را بیاموزید، از مشکلات‌ رها شوید، تکنیک برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرید و زندگی متعالی‌تری خلق کنید. با کتاب به پا خیزید  و زندگی با عشق را آغاز کنید نوشته آنتونی رابینز
دوست داشتن
تجارت جهانی مذاکره برای کسب سود تجارت جهانی مذاکره برای کسب سود
دوست داشتن
299,900 تومان
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه‌ی مهم اهمیت دارد، اول اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تأمین می‌کنند. از این منظر با توجه به مزیت‌های نسبی مختلفی که در کشورها وجود دارد، تقسیم کار...
دوست داشتن
389,900 تومان
این کتاب نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و یاد می‌گیرد که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که تعیین کرده‌اید به سوی خود جذب کنید.
دوست داشتن
افکار همه چیز است افکار همه چیز است
ناموجود
دوست داشتن
15,900 تومان
آیا تاکنون ایده مناسبی داشته‌اید؟ البته که داشته‌اید! اما آیا تاکنون از یکی از ایده‌های خوب خود پول به ‌دست آورده‌ايد؟ اين كتاب در زمانی مناسب براي شما نوشته شده است؛ داستان‌هایی را از برخی افراد بی‌نظیر به اشتراک...
دوست داشتن
محیط کاری عالی برای همه محیط کاری عالی برای همه
دوست داشتن
199,900 تومان
بهتر برای کسب‌وکار بهتر برای مردم بهتر برای جهان آنچه در ده یا بیست سال گذشته به اندازه کافی خوب بده است، در حال حاضر خوب نیست. سازمان‌ها برای ماندگاری و موفقیت‌های آینده باید محیط کاری مناسبی ایجاد کنند.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم